گوهرپارسی

آموزش های فنی و حرفه ای استان کرمان براساس نیاز بازار کار ارائه می شود

آموزش های فنی و حرفه ای استان کرمان براساس نیاز بازار کار و برای تلفیق علم با مهارت ارائه می شود.

معاون آموزش و پژوهش فنی و حرفه ای استان در گفتگو با برنامه رادیویی کرمان سلام گفت: آموزش های فنی و حرفه ای براساس نیازسنجی  بازار کار و تامین نیروی ماهر ارائه می شود.

افشین شهرکی، آموزش را باعث ارتقای  بهره وری اقتصاد جامعه عنوان کرد و گفت: اکنون جوانان به این نتیجه رسیده اند که بایستی علم را با مهارت توام کنند و از این رو ورودی به سمت کارگاه های آموزش های فنی و حرفه ای افزایش یافته است.

وی جامعه مخاطب این آموزش ها را ۱۵ به بالا عنوان کرد و از کلیه افراد جویای کار و متقاضی افزایش مهارت خواست برای آینده بهتر به مهارت افزایی روی آورند.شهرکی گفت: واحدهای مشاوره مراکز آموزش فنی و حرفه ای و آموزشگاه های آزاد بخش خصوصی در سراسر استان و شماره تلفن های ۳۲۱۱۰۲۵۱-۵ ۳۲۱۲۳۳۹۵ و وب سایت WWW.TVTO-KR.IR آماده ارائه اطلاعات بیشتر به علاقمندان است. وی افزود: زمان ملاقات عمومی مدیرکل استان نیز در روزهای یکشنبه هر هفته است.

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 22 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کوه شاه

کوهستان شاه (لاله زار ) در محدوده ی شهرستان بافت و در ۲۰کیلومتری شمال شرقی  این شهر قرار گرفته است. همانطور که از سنگ نوشته های تخت شاهزاده برمیاید کوه شاه هموراه تحت محافظت و قرق شکاربانان و قرقچیان شاهنشاهی بوده و از گذشته های دور تا اواخر سلطنت ناصرالدین شاه قاجار شاهان و شاهزادگان برای تفرج و شکار به این کوهستان زیبا می آمدند؛نام این کوه در سالهای پس از انقلاب در منابع و نقشه ها به لاله زار تغییر یافت

مرتفع ترین نقطه ی این کوهستان قله ی شرقی آن موسوم به "ننو" است که ۴۴۰۲متر ارتفاع از سطح دریا را داراست.

 قله شاه که مناظر بدیعی در زمستان دارد 4391 متر ارتفاع دارد .

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: