گوهرپارسی

تغییر سیاست های آموزشی برای توسعه اشتغال و رفاه مردم لازم است

مشاور‌ سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در کرمان بر لزوم ایجاد تغییر در سیاست های آموزشی برای توسعه اشتغال و رفاه مردم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مشاور‌ رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به معضل بیکاری و تورم در جامعه، مشکلات اقتصادی مردم را یادآور شد و گفت: باید از سرمایه های ذیقیمت خود برای توسعه اشتغال و رفاه مردم استفاده کنیم.وی گفت: هنر ما زمینه سازی برای فعالان عرصه مهارت و فراگیرشدن آموزش در کشور است. کرمی با اشاره به آمار بالای افراد تحت پوشش کمیته امداد در استان کرمان گفت: باید با برنامه‌های توانمندسازی این افراد خودکفا شوند. وی نوآوری تغییر، تحول و استفاده از توانمندی بخش خصوصی را از سیاست های اصلی سازمان عنوان کرد و گفت: دفاع مقدس نشان داد که ما قادریم بر محدودیت ها و سختی ها غلبه کرده و پیشرفت کنیم وی همچنین از برنامه سفر سه روزه رئیس سازمان به کرمان طی هفته جاری برای بازدیداز وضعیت اجرای آموزش های مهارتی و برنامه های در حال اجرا در استان کرمان و افتتاح برخی مراکز مهارتی در استان خبر داد.

محمدرضا جهانگیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان نیز گفت: از اجرای آموزش ها بصورت مشارکتی استقبال می کنیم واعتقاد داریم هرجا آموزش میدهیم باید همراه داشته باشیم.وی افزود: رشته های جدیدی مانند قارچ گانودرما برای ایجاد اشتغال مناطق محروم در حال راه اندازی است و با همکاری بخش خصوصی فرآیند آموزش- تولید- فروش و صادرات در حال راه اندازی است.

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 6 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کوه شاه

کوهستان شاه (لاله زار ) در محدوده ی شهرستان بافت و در ۲۰کیلومتری شمال شرقی  این شهر قرار گرفته است. همانطور که از سنگ نوشته های تخت شاهزاده برمیاید کوه شاه هموراه تحت محافظت و قرق شکاربانان و قرقچیان شاهنشاهی بوده و از گذشته های دور تا اواخر سلطنت ناصرالدین شاه قاجار شاهان و شاهزادگان برای تفرج و شکار به این کوهستان زیبا می آمدند؛نام این کوه در سالهای پس از انقلاب در منابع و نقشه ها به لاله زار تغییر یافت

مرتفع ترین نقطه ی این کوهستان قله ی شرقی آن موسوم به "ننو" است که ۴۴۰۲متر ارتفاع از سطح دریا را داراست.

 قله شاه که مناظر بدیعی در زمستان دارد 4391 متر ارتفاع دارد .

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: