گوهرپارسی

افتتاح نخستین آموزشگاه آزاد تخصصی کارآفرینی

نخستین آموزشگاه آزاد تخصصی کارآفرینی جنوب شرق در کرمان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، همزمان با هفته دولت نخستین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ایتخصصی کارآفرینی جنوب شرق با نام آکادمی تخصصی کارآفرینی و کسب و کار کارمانا با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید به عنوان یکی از طرح های نمادین افتتاح شد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان در این آیین با گرامیداشت هفته دولت با اشاره به اینکه واژه کارآفرینی در کشور مظلوم واقع شده است گفت:  یک تعریف استانداری برای این مهم وجود ندارد و کارآفرینی تنها ایجاد شغل نیست بلکه ایجاد ارزش است.

سید مهدی طبیب زاده با بیان اینکه استان کرمان ظرفیت های زیادی در حوزه های مختلف دارد و کارآفرینی می تواند نقش بسزایی در توسعه استان داشته باشد تصریح کرد: لازمه ایجاد توسعه کارآفرینان هستند و راه اندازی این مرکز منشا این مهم است.

وی با بیان اینکه ارزش آفرینی در ادامه مهارت کارآفرینی قرار دارد گفت: مهارت کارآفرینی باید در استان کرمان ترویج یابد. رویا اسدی موسس این آموزشگاه گفت: این مجموعه به منظور افزایش مهارت و کارآفرینی در استان بویژه کودکان و نوجوانان راه اندازی شده است.

 

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 20 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

چشمه عروس رابر

 

یکی از مکان‌های فراموش نشدنی رابر، چشمه عروس آن است. جذابیت و زیبایی چشمه عروس باعث شده است که در فصل های بهار و تابستان افراد زیادی از شهرهای دور و نزدیک روستاها برای گشت و گذار به این منطقه بیایند. به طوری به رامسر جنوب ایران نامگذاری شده است.

جریان آب رودخانه و جوشش چشمه سارها بر زیبایی این منطقه افزوده است. چشمه عروس نام رودی است در سه کیلومتری شهرستان رابر واقع در استان کرمان است و این رود به طول ۸۷ کیلومتر سومین رود بلند کرمان است.

یادآور می‌شود؛ از ره‌آورد‌های شهر رابُر می‌توان به گردو، زیره، عسل، میوه‌های سردسیری، سیب، زعفران و بادام اشاره کرد.  آب و هوای شهر رابُر معتدل و کوهستانی است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: