گوهرپارسی

افتتاح نخستین آموزشگاه آزاد تخصصی کارآفرینی

نخستین آموزشگاه آزاد تخصصی کارآفرینی جنوب شرق در کرمان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، همزمان با هفته دولت نخستین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ایتخصصی کارآفرینی جنوب شرق با نام آکادمی تخصصی کارآفرینی و کسب و کار کارمانا با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید به عنوان یکی از طرح های نمادین افتتاح شد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان در این آیین با گرامیداشت هفته دولت با اشاره به اینکه واژه کارآفرینی در کشور مظلوم واقع شده است گفت:  یک تعریف استانداری برای این مهم وجود ندارد و کارآفرینی تنها ایجاد شغل نیست بلکه ایجاد ارزش است.

سید مهدی طبیب زاده با بیان اینکه استان کرمان ظرفیت های زیادی در حوزه های مختلف دارد و کارآفرینی می تواند نقش بسزایی در توسعه استان داشته باشد تصریح کرد: لازمه ایجاد توسعه کارآفرینان هستند و راه اندازی این مرکز منشا این مهم است.

وی با بیان اینکه ارزش آفرینی در ادامه مهارت کارآفرینی قرار دارد گفت: مهارت کارآفرینی باید در استان کرمان ترویج یابد. رویا اسدی موسس این آموزشگاه گفت: این مجموعه به منظور افزایش مهارت و کارآفرینی در استان بویژه کودکان و نوجوانان راه اندازی شده است.

 

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 26 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

لاله زار بردسیر

 

لاله زار شهری است کوهستانی و سردسیر در بخش لاله زار شهرستان بردسیر استان کرمان ایران است. شهر لاله زار در استان کرمان با ارتفاع ۲۷۷۵ تا ۳۰۰۰ متر یکی از شهرهای مرتفع استان کرمان و ایران است.

 شهر لاله زار در دامنه کوه‌های لاله زار قرار دارد. لاله زار در کنار یکی از بلندترین کوه‌های ایران یعنی کوه لاله زار قرار گرفته‌است. ارتفاع کوه لاله زار بیش از ۴۳۰۰ متر است. لاله زار شهری با طبیعتی خاص است. وجود مزارع گل محمدی و باغ‌های فراوان شرایطی خاص را برای این منطقه رقم زده‌است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: