گوهرپارسی

افتتاح نخستین آموزشگاه آزاد تخصصی کارآفرینی

نخستین آموزشگاه آزاد تخصصی کارآفرینی جنوب شرق در کرمان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، همزمان با هفته دولت نخستین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ایتخصصی کارآفرینی جنوب شرق با نام آکادمی تخصصی کارآفرینی و کسب و کار کارمانا با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید به عنوان یکی از طرح های نمادین افتتاح شد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان در این آیین با گرامیداشت هفته دولت با اشاره به اینکه واژه کارآفرینی در کشور مظلوم واقع شده است گفت:  یک تعریف استانداری برای این مهم وجود ندارد و کارآفرینی تنها ایجاد شغل نیست بلکه ایجاد ارزش است.

سید مهدی طبیب زاده با بیان اینکه استان کرمان ظرفیت های زیادی در حوزه های مختلف دارد و کارآفرینی می تواند نقش بسزایی در توسعه استان داشته باشد تصریح کرد: لازمه ایجاد توسعه کارآفرینان هستند و راه اندازی این مرکز منشا این مهم است.

وی با بیان اینکه ارزش آفرینی در ادامه مهارت کارآفرینی قرار دارد گفت: مهارت کارآفرینی باید در استان کرمان ترویج یابد. رویا اسدی موسس این آموزشگاه گفت: این مجموعه به منظور افزایش مهارت و کارآفرینی در استان بویژه کودکان و نوجوانان راه اندازی شده است.

 

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 28 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کوه شاه

کوهستان شاه (لاله زار ) در محدوده ی شهرستان بافت و در ۲۰کیلومتری شمال شرقی  این شهر قرار گرفته است. همانطور که از سنگ نوشته های تخت شاهزاده برمیاید کوه شاه هموراه تحت محافظت و قرق شکاربانان و قرقچیان شاهنشاهی بوده و از گذشته های دور تا اواخر سلطنت ناصرالدین شاه قاجار شاهان و شاهزادگان برای تفرج و شکار به این کوهستان زیبا می آمدند؛نام این کوه در سالهای پس از انقلاب در منابع و نقشه ها به لاله زار تغییر یافت

مرتفع ترین نقطه ی این کوهستان قله ی شرقی آن موسوم به "ننو" است که ۴۴۰۲متر ارتفاع از سطح دریا را داراست.

 قله شاه که مناظر بدیعی در زمستان دارد 4391 متر ارتفاع دارد .

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: