گوهرپارسی

تولیدات زنان مهارت آموخته کرمانی صاحب برند خواهد شد

تولیدات زنان مهارت آموخته سرپرست خانوار و حاشیه نشین کرمان با همکاری شهرداری، خیرین و آموزش فنی و حرفه ای صاحب برند خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، جلسه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان و معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان در جهت توسعه همکاری ها برگزار شد.در این جلسه محمدرضا جهانگیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با تقدیر از برنامه های فرهنگی اجتماعی شهرداری در اجرای برنامه های ۲۰تا۲۰برای ایجاد روحیه شادی و نشاط  با اشاره به برنامه های آموزش فنی و حرفه ای برای توانمندسازی اقشار محروم در حاشیه شهر حدود۸۰۰نفر تاکنون از آموزش ها بهره‌مند شده اند که تعدادی از این افراد به شغل رسیده اند.وی نهضت افزایی را از اهداف این اداره کل عنوان کرد و گفت: باتوجه به نیاز شهر کرمان به توسعه گردشگری، مرکز آموزش هتل‌داری با همکاری شرکت مسافرتی جنوب شرق و با وجودحدود ۷۰ استاندارد شغل با حضور مسئولان افتتاح خواهد شد.وی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری های مشترک آموزشی، خواستار همکاری شهرداری برای فروش محصولات مهارت آموختگان و اختصاص فضای آموزشی در برخی نقاط حاشیه شهر شد. جوشایی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری نیز گفت: ۷فرهنگسرا و  ۳۰ خانه فرهنگ  باید در کلانشهر کرمان راه‌اندازی شود و دو خانه فرهنگ کارآفرینی و توانمندسازی نیز با همکاری آموزش فنی و حرفه ای راه اندازی خواهد شد.وی افزود: شهرداری برای تکمیل حلقه مفقوده اشتغال، با همکاری خیرین، آموزش فنی و حرفه ای و سایر همکاران جمع آوری و برندسازی محصولات زنان خانوار مهارت آموخته را انجام خواهد داد.

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 34 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

چشمه عروس رابر

 

یکی از مکان‌های فراموش نشدنی رابر، چشمه عروس آن است. جذابیت و زیبایی چشمه عروس باعث شده است که در فصل های بهار و تابستان افراد زیادی از شهرهای دور و نزدیک روستاها برای گشت و گذار به این منطقه بیایند. به طوری به رامسر جنوب ایران نامگذاری شده است.

جریان آب رودخانه و جوشش چشمه سارها بر زیبایی این منطقه افزوده است. چشمه عروس نام رودی است در سه کیلومتری شهرستان رابر واقع در استان کرمان است و این رود به طول ۸۷ کیلومتر سومین رود بلند کرمان است.

یادآور می‌شود؛ از ره‌آورد‌های شهر رابُر می‌توان به گردو، زیره، عسل، میوه‌های سردسیری، سیب، زعفران و بادام اشاره کرد.  آب و هوای شهر رابُر معتدل و کوهستانی است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: