گوهرپارسی

تولیدات زنان مهارت آموخته کرمانی صاحب برند خواهد شد

تولیدات زنان مهارت آموخته سرپرست خانوار و حاشیه نشین کرمان با همکاری شهرداری، خیرین و آموزش فنی و حرفه ای صاحب برند خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، جلسه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان و معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان در جهت توسعه همکاری ها برگزار شد.در این جلسه محمدرضا جهانگیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با تقدیر از برنامه های فرهنگی اجتماعی شهرداری در اجرای برنامه های ۲۰تا۲۰برای ایجاد روحیه شادی و نشاط  با اشاره به برنامه های آموزش فنی و حرفه ای برای توانمندسازی اقشار محروم در حاشیه شهر حدود۸۰۰نفر تاکنون از آموزش ها بهره‌مند شده اند که تعدادی از این افراد به شغل رسیده اند.وی نهضت افزایی را از اهداف این اداره کل عنوان کرد و گفت: باتوجه به نیاز شهر کرمان به توسعه گردشگری، مرکز آموزش هتل‌داری با همکاری شرکت مسافرتی جنوب شرق و با وجودحدود ۷۰ استاندارد شغل با حضور مسئولان افتتاح خواهد شد.وی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری های مشترک آموزشی، خواستار همکاری شهرداری برای فروش محصولات مهارت آموختگان و اختصاص فضای آموزشی در برخی نقاط حاشیه شهر شد. جوشایی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری نیز گفت: ۷فرهنگسرا و  ۳۰ خانه فرهنگ  باید در کلانشهر کرمان راه‌اندازی شود و دو خانه فرهنگ کارآفرینی و توانمندسازی نیز با همکاری آموزش فنی و حرفه ای راه اندازی خواهد شد.وی افزود: شهرداری برای تکمیل حلقه مفقوده اشتغال، با همکاری خیرین، آموزش فنی و حرفه ای و سایر همکاران جمع آوری و برندسازی محصولات زنان خانوار مهارت آموخته را انجام خواهد داد.

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 42 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

لاله زار بردسیر

 

لاله زار شهری است کوهستانی و سردسیر در بخش لاله زار شهرستان بردسیر استان کرمان ایران است. شهر لاله زار در استان کرمان با ارتفاع ۲۷۷۵ تا ۳۰۰۰ متر یکی از شهرهای مرتفع استان کرمان و ایران است.

 شهر لاله زار در دامنه کوه‌های لاله زار قرار دارد. لاله زار در کنار یکی از بلندترین کوه‌های ایران یعنی کوه لاله زار قرار گرفته‌است. ارتفاع کوه لاله زار بیش از ۴۳۰۰ متر است. لاله زار شهری با طبیعتی خاص است. وجود مزارع گل محمدی و باغ‌های فراوان شرایطی خاص را برای این منطقه رقم زده‌است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: