گوهرپارسی

آمیتیست سنگ ماه تولد بهمن

آمتیست سنگ ماه تولد بهمن ،جواهری که به اعتقاد رومیان باستان قدرت مست کنندگی شراب را از بین می برده و همچنین معتقد بودند که استفاده از این جواهر باعث تیز هوشی و روشن فکری فرد می شود.نام آمتیست هم از واژه یونانی آمتیستوز به معنی هوشیار گرفته شده است.در طول تاریخ سنگ آمیتیست با بسیاری از اسطوره ها،افسانه ها، مذاهب و فرهنگ ها درگیر و عجین شده است.در انگلستان در زمان قرون وسطی لباس پادشاهان را با سنگ آمتیست تزئین می نمودند که بخاطر رنگ بنفش بینظیر آن، نماد خاندان سلطنتی بوده است.آمتیست یک نوع کوارتز بنفش است که ترکیب زیبایی از مخلوط شدن رنگ های بنفش و قرمز را به نمایش می گذارد و در هر گوشه ای از جهان یافت می شود.بهترین نوع آمتیست در روسیه به دست آمده که هم اکنون در موزه سلطنتی انگلستان نگهداری می شود.امروزه برزیل اولین منبع تولید آمتیست در جهان است اما انواع بسیار خوب و با کیفیت آن نیز در زامبیا یافت می شود.

خواص درمانی سنگ آمتیست
آمتیست دارای یک قدرت شفا بخشی برای بیمارانی است که از مشکلات روانی و عاطفی رنج می برند.درمان هایی که به وسیله بلور های آمتیست انجام می شود مرتبط با بیماری های سیستم عصبی است. آمتیست تراپی کابوس های مشوش و بی خوابی را درمان می کند و همچنین چاکرای تاج را به حالت تعادل باز می گرداند.استفاده در مانی از آمتیست یا همانی آمتیست تراپی سابقه بسیار طولانی در طول تاریخ داشته و امروزه درمان به وسیله آمتیست بر اساس دانش فیزیک کوانتوم و پزشکی مدرن به اثبات رسیده و کاملا علمی و مستند است.

 

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 6 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

چشمه عروس رابر

 

یکی از مکان‌های فراموش نشدنی رابر، چشمه عروس آن است. جذابیت و زیبایی چشمه عروس باعث شده است که در فصل های بهار و تابستان افراد زیادی از شهرهای دور و نزدیک روستاها برای گشت و گذار به این منطقه بیایند. به طوری به رامسر جنوب ایران نامگذاری شده است.

جریان آب رودخانه و جوشش چشمه سارها بر زیبایی این منطقه افزوده است. چشمه عروس نام رودی است در سه کیلومتری شهرستان رابر واقع در استان کرمان است و این رود به طول ۸۷ کیلومتر سومین رود بلند کرمان است.

یادآور می‌شود؛ از ره‌آورد‌های شهر رابُر می‌توان به گردو، زیره، عسل، میوه‌های سردسیری، سیب، زعفران و بادام اشاره کرد.  آب و هوای شهر رابُر معتدل و کوهستانی است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: