گوهرپارسی

برگزاری ورکشاپ رایگان

بنا به درخواست تعداد زیادی از دوستان و علاقمندان به سنگ های جواهری در سراسر کشور، جهت آشنایی با دوره های گوهر تراشی و گوهر شناسی مجتمع جواهر سازی گوهر پارسی با همکاری اداره کل سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان تصمیم به برگزاری ورکشاپ یکروزه به صورت رایگان در تاریخ 97/11/4 در کرمان-سالن کنفرانس 6 مرداد واقع در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان-بلوار شهید صدوقی ابتدای پارک جنگلی نموده است. برای تعیین ظرفیت شرکت کنندگان در ورکشاپ لطفاَ در نظرسنجی در گروه مزایده در تلگرام با لینک  https://t.me/joinchat/Cv73nkUTiGxfmnwvWh4qPA یا در اینستاگرام با پیج persiangem.kerman@ شرکت نمایید.

 

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 29 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

چشمه عروس رابر

 

یکی از مکان‌های فراموش نشدنی رابر، چشمه عروس آن است. جذابیت و زیبایی چشمه عروس باعث شده است که در فصل های بهار و تابستان افراد زیادی از شهرهای دور و نزدیک روستاها برای گشت و گذار به این منطقه بیایند. به طوری به رامسر جنوب ایران نامگذاری شده است.

جریان آب رودخانه و جوشش چشمه سارها بر زیبایی این منطقه افزوده است. چشمه عروس نام رودی است در سه کیلومتری شهرستان رابر واقع در استان کرمان است و این رود به طول ۸۷ کیلومتر سومین رود بلند کرمان است.

یادآور می‌شود؛ از ره‌آورد‌های شهر رابُر می‌توان به گردو، زیره، عسل، میوه‌های سردسیری، سیب، زعفران و بادام اشاره کرد.  آب و هوای شهر رابُر معتدل و کوهستانی است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: