گوهرپارسی

برگزاری ورکشاپ رایگان

بنا به درخواست تعداد زیادی از دوستان و علاقمندان به سنگ های جواهری در سراسر کشور، جهت آشنایی با دوره های گوهر تراشی و گوهر شناسی مجتمع جواهر سازی گوهر پارسی با همکاری اداره کل سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان تصمیم به برگزاری ورکشاپ یکروزه به صورت رایگان در تاریخ 97/11/4 در کرمان-سالن کنفرانس 6 مرداد واقع در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان-بلوار شهید صدوقی ابتدای پارک جنگلی نموده است. برای تعیین ظرفیت شرکت کنندگان در ورکشاپ لطفاَ در نظرسنجی در گروه مزایده در تلگرام با لینک  https://t.me/joinchat/Cv73nkUTiGxfmnwvWh4qPA یا در اینستاگرام با پیج persiangem.kerman@ شرکت نمایید.

 

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 42 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

لاله زار بردسیر

 

لاله زار شهری است کوهستانی و سردسیر در بخش لاله زار شهرستان بردسیر استان کرمان ایران است. شهر لاله زار در استان کرمان با ارتفاع ۲۷۷۵ تا ۳۰۰۰ متر یکی از شهرهای مرتفع استان کرمان و ایران است.

 شهر لاله زار در دامنه کوه‌های لاله زار قرار دارد. لاله زار در کنار یکی از بلندترین کوه‌های ایران یعنی کوه لاله زار قرار گرفته‌است. ارتفاع کوه لاله زار بیش از ۴۳۰۰ متر است. لاله زار شهری با طبیعتی خاص است. وجود مزارع گل محمدی و باغ‌های فراوان شرایطی خاص را برای این منطقه رقم زده‌است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: