گوهرپارسی

اولین سمینار شهاب سنگ ایران

اولین سمینار تشخیص شهاب سنگ در ایران با حضور آقای دکتر عباس گل محمدی معاون اکتشاف سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و آقای حجت کمالی، مرد شهاب سنگ ایران و همچنین سایر فعالان و اساتید شهاب سنگ کشور در محل سازمان علوم زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، برگزار گردید. در این مراسم اولین قطعه شهاب سنگ توسط آقای کمالی به خانم دکتر لک رییس سازمان زمین شناسی کشور، جهت نگهداری در موزه زمین شناسی کشور اهدا شد.

 

 

 

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 12 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

چشمه عروس رابر

 

یکی از مکان‌های فراموش نشدنی رابر، چشمه عروس آن است. جذابیت و زیبایی چشمه عروس باعث شده است که در فصل های بهار و تابستان افراد زیادی از شهرهای دور و نزدیک روستاها برای گشت و گذار به این منطقه بیایند. به طوری به رامسر جنوب ایران نامگذاری شده است.

جریان آب رودخانه و جوشش چشمه سارها بر زیبایی این منطقه افزوده است. چشمه عروس نام رودی است در سه کیلومتری شهرستان رابر واقع در استان کرمان است و این رود به طول ۸۷ کیلومتر سومین رود بلند کرمان است.

یادآور می‌شود؛ از ره‌آورد‌های شهر رابُر می‌توان به گردو، زیره، عسل، میوه‌های سردسیری، سیب، زعفران و بادام اشاره کرد.  آب و هوای شهر رابُر معتدل و کوهستانی است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: