گوهرپارسی

تخریب المان شهری گوهر پارسی توسط شهرداری منطقه 2 کرمان

سال نو بهار طبیعت و نوروز باستانی پارسی بر شما عزیزان، همراهان و پارسی زبانان مبارک !!! شروع سال نو هر ساله با سر آغاز خود،آینده و مسیر پیش روی ما را مشخص و به نوعی هموار می کند. یعنی ما همزمان با تحویل سال دست نیاز به سوی الهی دراز و از خالقمان می خواهیم که حال ما را به بهترین احوال هدایت کن. احوال و مسیرکاری بنده و همکاران هم با توجه به اتفاقی که برایمان پیش آوردند و اولین و تنها نماد فرهنگی و اثر هنری سنگ های جواهری کشور، توسط عوامل شهرداری منطقه 2 کرمان تخریب و کلیه سنگ های جواهری داخل این اثر مفقود گردیده است، اما این اتفاق و روی دیگراین سکه ، پشتکار، استقامت و سرسختی عموم مردم در کسب سلامتی روح و جسم که سفارش "دینی" و ":پیامبر اسلام "است خواهد شد و نیز ایجاد نشاط و سرزندگی که از تحقیق و کنکاش در سنگهای طبیعی و به دنبال آن ،کشف زیبائیهای خلقت و قدرت آفرینش در طبیعت خواهد بود.
پس اگر من و همکارانم به آنچه که رسیده و به آن ایمان داریم،به طور حتم ، با سرسختی بیشتر از قبل و بدنبال فرمان ملی و استراتژی سال 1397 همه ی شما عزیزان را به اندیشه و تفکردر سنگهای جواهری دعوت و از شعار ملی حمایت خواهیم کرد.
"حمایت از کالای ایرانی"

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 10 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مشتاق علیشاه

مشتاق علیشاه: نامش میرزا محمد تربتی و به مشتاق علیشاه ملقب بود. او از چهره‌های سرشناس عرفان و شعر ادب و هنر به شمار می‌رود. مشتاق سیم چهارمی را به سه تار افزود و سیم چهارم سه‌تار از یادگارهای اوست

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: