گوهرپارسی

تخریب المان شهری گوهر پارسی توسط شهرداری منطقه 2 کرمان

سال نو بهار طبیعت و نوروز باستانی پارسی بر شما عزیزان، همراهان و پارسی زبانان مبارک !!! شروع سال نو هر ساله با سر آغاز خود،آینده و مسیر پیش روی ما را مشخص و به نوعی هموار می کند. یعنی ما همزمان با تحویل سال دست نیاز به سوی الهی دراز و از خالقمان می خواهیم که حال ما را به بهترین احوال هدایت کن. احوال و مسیرکاری بنده و همکاران هم با توجه به اتفاقی که برایمان پیش آوردند و اولین و تنها نماد فرهنگی و اثر هنری سنگ های جواهری کشور، توسط عوامل شهرداری منطقه 2 کرمان تخریب و کلیه سنگ های جواهری داخل این اثر مفقود گردیده است، اما این اتفاق و روی دیگراین سکه ، پشتکار، استقامت و سرسختی عموم مردم در کسب سلامتی روح و جسم که سفارش "دینی" و ":پیامبر اسلام "است خواهد شد و نیز ایجاد نشاط و سرزندگی که از تحقیق و کنکاش در سنگهای طبیعی و به دنبال آن ،کشف زیبائیهای خلقت و قدرت آفرینش در طبیعت خواهد بود.
پس اگر من و همکارانم به آنچه که رسیده و به آن ایمان داریم،به طور حتم ، با سرسختی بیشتر از قبل و بدنبال فرمان ملی و استراتژی سال 1397 همه ی شما عزیزان را به اندیشه و تفکردر سنگهای جواهری دعوت و از شعار ملی حمایت خواهیم کرد.
"حمایت از کالای ایرانی"

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 11 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

لاله زار بردسیر

 

لاله زار شهری است کوهستانی و سردسیر در بخش لاله زار شهرستان بردسیر استان کرمان ایران است. شهر لاله زار در استان کرمان با ارتفاع ۲۷۷۵ تا ۳۰۰۰ متر یکی از شهرهای مرتفع استان کرمان و ایران است.

 شهر لاله زار در دامنه کوه‌های لاله زار قرار دارد. لاله زار در کنار یکی از بلندترین کوه‌های ایران یعنی کوه لاله زار قرار گرفته‌است. ارتفاع کوه لاله زار بیش از ۴۳۰۰ متر است. لاله زار شهری با طبیعتی خاص است. وجود مزارع گل محمدی و باغ‌های فراوان شرایطی خاص را برای این منطقه رقم زده‌است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: