گوهرپارسی

تخریب المان شهری گوهر پارسی توسط شهرداری منطقه 2 کرمان

سال نو بهار طبیعت و نوروز باستانی پارسی بر شما عزیزان، همراهان و پارسی زبانان مبارک !!! شروع سال نو هر ساله با سر آغاز خود،آینده و مسیر پیش روی ما را مشخص و به نوعی هموار می کند. یعنی ما همزمان با تحویل سال دست نیاز به سوی الهی دراز و از خالقمان می خواهیم که حال ما را به بهترین احوال هدایت کن. احوال و مسیرکاری بنده و همکاران هم با توجه به اتفاقی که برایمان پیش آوردند و اولین و تنها نماد فرهنگی و اثر هنری سنگ های جواهری کشور، توسط عوامل شهرداری منطقه 2 کرمان تخریب و کلیه سنگ های جواهری داخل این اثر مفقود گردیده است، اما این اتفاق و روی دیگراین سکه ، پشتکار، استقامت و سرسختی عموم مردم در کسب سلامتی روح و جسم که سفارش "دینی" و ":پیامبر اسلام "است خواهد شد و نیز ایجاد نشاط و سرزندگی که از تحقیق و کنکاش در سنگهای طبیعی و به دنبال آن ،کشف زیبائیهای خلقت و قدرت آفرینش در طبیعت خواهد بود.
پس اگر من و همکارانم به آنچه که رسیده و به آن ایمان داریم،به طور حتم ، با سرسختی بیشتر از قبل و بدنبال فرمان ملی و استراتژی سال 1397 همه ی شما عزیزان را به اندیشه و تفکردر سنگهای جواهری دعوت و از شعار ملی حمایت خواهیم کرد.
"حمایت از کالای ایرانی"

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 9 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

چشمه عروس رابر

 

یکی از مکان‌های فراموش نشدنی رابر، چشمه عروس آن است. جذابیت و زیبایی چشمه عروس باعث شده است که در فصل های بهار و تابستان افراد زیادی از شهرهای دور و نزدیک روستاها برای گشت و گذار به این منطقه بیایند. به طوری به رامسر جنوب ایران نامگذاری شده است.

جریان آب رودخانه و جوشش چشمه سارها بر زیبایی این منطقه افزوده است. چشمه عروس نام رودی است در سه کیلومتری شهرستان رابر واقع در استان کرمان است و این رود به طول ۸۷ کیلومتر سومین رود بلند کرمان است.

یادآور می‌شود؛ از ره‌آورد‌های شهر رابُر می‌توان به گردو، زیره، عسل، میوه‌های سردسیری، سیب، زعفران و بادام اشاره کرد.  آب و هوای شهر رابُر معتدل و کوهستانی است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: