گوهرپارسی

همایش بازار روسیه در اتاق بازرگانی کرمان

اولین همایش معرفی بازار روسیه و فرصت های صادراتی استان کرمان روز 21 اسفندماه جاری در اتاق بازرگانی کرمان برگزار شد.این همایش با تلاش و پیگیری رئیس و مدیران اتاق کرمان و با حضور آقای فرهاد پرند رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در روسیه و مدیران اتاق بازرگانی قفقاز شمالی و آستاراخان و هیئت همراه و تعدادی از تجار و بازرگانان از کشور روسیه برگزار شد.

در این همایش که با استقبال و حضور تجار و بازرگانان و شرکتهای بازرگانی و فعالان اقتصادی استان کرمان برگزارشد،در بسیاری از زمینه های مبادلات اقتصادی، بازرگانی و کشاورزی، قراردادهایی بین اتاق های بازرگانی و فعالان اقتصادی دو کشور منعقد گردید.

 

هم

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 75 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

چشمه عروس رابر

 

یکی از مکان‌های فراموش نشدنی رابر، چشمه عروس آن است. جذابیت و زیبایی چشمه عروس باعث شده است که در فصل های بهار و تابستان افراد زیادی از شهرهای دور و نزدیک روستاها برای گشت و گذار به این منطقه بیایند. به طوری به رامسر جنوب ایران نامگذاری شده است.

جریان آب رودخانه و جوشش چشمه سارها بر زیبایی این منطقه افزوده است. چشمه عروس نام رودی است در سه کیلومتری شهرستان رابر واقع در استان کرمان است و این رود به طول ۸۷ کیلومتر سومین رود بلند کرمان است.

یادآور می‌شود؛ از ره‌آورد‌های شهر رابُر می‌توان به گردو، زیره، عسل، میوه‌های سردسیری، سیب، زعفران و بادام اشاره کرد.  آب و هوای شهر رابُر معتدل و کوهستانی است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: