گوهرپارسی

همایش بازار روسیه در اتاق بازرگانی کرمان

اولین همایش معرفی بازار روسیه و فرصت های صادراتی استان کرمان روز 21 اسفندماه جاری در اتاق بازرگانی کرمان برگزار شد.این همایش با تلاش و پیگیری رئیس و مدیران اتاق کرمان و با حضور آقای فرهاد پرند رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در روسیه و مدیران اتاق بازرگانی قفقاز شمالی و آستاراخان و هیئت همراه و تعدادی از تجار و بازرگانان از کشور روسیه برگزار شد.

در این همایش که با استقبال و حضور تجار و بازرگانان و شرکتهای بازرگانی و فعالان اقتصادی استان کرمان برگزارشد،در بسیاری از زمینه های مبادلات اقتصادی، بازرگانی و کشاورزی، قراردادهایی بین اتاق های بازرگانی و فعالان اقتصادی دو کشور منعقد گردید.

 

هم

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 25 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

لاله زار بردسیر

 

لاله زار شهری است کوهستانی و سردسیر در بخش لاله زار شهرستان بردسیر استان کرمان ایران است. شهر لاله زار در استان کرمان با ارتفاع ۲۷۷۵ تا ۳۰۰۰ متر یکی از شهرهای مرتفع استان کرمان و ایران است.

 شهر لاله زار در دامنه کوه‌های لاله زار قرار دارد. لاله زار در کنار یکی از بلندترین کوه‌های ایران یعنی کوه لاله زار قرار گرفته‌است. ارتفاع کوه لاله زار بیش از ۴۳۰۰ متر است. لاله زار شهری با طبیعتی خاص است. وجود مزارع گل محمدی و باغ‌های فراوان شرایطی خاص را برای این منطقه رقم زده‌است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: