گوهرپارسی

دکوراسیون داخلی باسنگ های تزئینی و نیمه قیمتی

دکوراسیون داخلی باسنگ های تزیینی

پوشش هاي سنگي تحولي نو در نماي ساختمان ها و دکوراسيون داخلي از قبيل نماي نشيمن، پذيرايي، و حتي راهروها و راه پله ها ايجاد نموده اند.اين نوع پوشش ها تهيه شده از سنگ طبيعي با دوام طولاني مي باشند که نمايي حرفه اي و زيبا به منازل مي دهند و باتوجه به دارا بودن تنوع مدل ميتوانند جوابگوي سلايق مختلف باشند. سنگ جزء زیبا ترین پوشش ها براي نمای داخلی و خارجی ساختمان می باشدکه با بهر ه گیری از تکنولوژی پیشترفته توانسته با خواص منحصر به فرد خود تحولی بنیادین در بخش زیبا سازی ساختمان ایجاد كند و گزینه مناسبی در کنار مصالح سنتی باشد. نوآوری و زیبایی به کار رفته در این پوشش برای سازه هاي مسكوني، اداري، وتجاري با ایجاد محیطی آرام و متنوع تاثیر بسزایی در آرامش روحی افراد دارد. با استفاده از علم روانشناسی و رنگها و ترکیب آنها می توان ایجاد چنین فضاهای را به راحتی امکان پذیر ساخت.  پوشش سنگ نما، به راحتي با ساير اجزاي دكوراتيو هارموني وهماهنگي برقرا مي كند و فضايي گرم و محيطي صمیمي را ايجاد مي كند كه افراد به راحتي مي توانند از بودن در آن لذت ببرند.           
مزایای پوشش سنگ نما        

-       عدم تغییر رنگ و جذب گرد و غبار

-       مقاومت در برابر رطوبت      

-       رنگهای متنوع و طبیعی      

-      قابلیت اجرا بر روی کلیه سطوح        

-      وزن سبک (حدود 3 کیلوگرم بر متر مربع)    

-      ایده آل برای دکوراسیون داخل و خارج ساختمان ها ، مغازه ها، کافی شاپ ها ، رستوران ها

      ایوان سنگی         
ایوان یا مهتابی خانه را می توان با انواع سنگ های زیباتزئین کرد. برای این منظور می توانید دیوار اصلی را انتخاب کنید و با سنگ هایی بارنگ ماسه ای و بژ پوشش دهید. برای تاکید بیشتر بر زیبایی این دیوار از مبلمان همرنگ و مناسب این فضا کمک کنید.

حمام نیمه سنگی 

دیوارهای حمام اصلی خانه را می توانید با سنگ های زیبا ومناسب فضاهای مرطوب تزئین کنید. به طور مثال، دیوار پشت دوش آب را با سنگ بپوشانید و از زیبایی آن لذت ببرید.

اتاق نشیمن سنگی 

در خانه های بزرگ که در سالن نشیمن آنها ستون وجود دارد، می توانید ستون ها را با سنگ های مناسب بپوشانید. ترجیحا، سنگی که برای ستون هاانتخاب می کنید، با کفپوش خانه تناسب و سنخیت داشته باشند تا زیبایی بیشتری راالقا کنند.

سرویس بهداشتی  تمام سنگی   

یکی از بهترین مکان ها برای استفاده از سنگ در خانه، حمام است. می توانید همه دیوار و کف حمام را با انواع سنگ ها تزئین کنید. حتی برای سینک حمام و دستشویی هم می توانید از انواع سنگی استفاده کنید.

آشپزخانه سنگی                   
در آشپزخانه های مدرن می توانید برای زیبایی بیشتر، کفپوش را سنگی انتخاب کنید. به طور مثال، این آشپزخانه تماما سفید به نوعی تضاد برای جلوه نیاز دارد که سنگ های زغالی‌رنگِ کف زمین این ماموریت را به خوبی اجرا کرده‌اند.همچنین برای فضای باز بین کابینت ها نیز ایده ی خوبی برای خودنمایی این سنگ ها می باشد.

برای اپن آشپزخانه نیز میتوانید از سنگ های قیمتی مثل عقیق با نور پردازی و ایجاد یک نمای زیبا و حیرت انگیز استفاده کنید.

اتاق خواب سنگی

میتوانید برای قسمت بالای تخت خواب تان  ویا کف زمین  از سنگ های نیمه قیمتی برای طراحی استفاده کرد.

نمونه ای بسیار زیبا از سنگ نیمه قیمتی عقیق سلیمانی با نور پردازی حرفه ای برای جلوه ای هر چه زیباتر.

استفاده در فضاهای دکوراسیون داخلی

و یا دیوار شومینه  برای نصب بر روی دیوار پشت تلویزیون

 

استفاده در فضاهای خارجی و باغچه های تزئینی

 

توجه داشته باشید که پس از استفاده از هر کدام از سنگ های دکوراتیو بر روی آنها از رزین سنگ (براق کننده سنگ) استفاده کنید. این مایع شفاف که بر پایه ی کوپلیمرهای اکریلیک بوده که محافظ بسیار خوبی برای نمای ساختمان است و قابلیت اجرا بر روی تمام سطوح را دارا می باشد تا از نفوذ آب به داخل ساختمان جلوگیری نماید. رزین ها سطح را ضد آب کرده، وهمچنیین مانع از تغییر رنگ سطح ها می شود، همچنین سطح را از اشعه های خورشیدی محافظت می کند که سبب طول عمر سطح می شود.

نحوه اجرا رزین های سنگ

رزین سنگ ها یک محصول آماده به مصرف می باشد که می توان با قلمو و یا به وسیله پیستولت کم فشار بر روی سطح موردنظر اعمال کرد در سطوح عمودی لازم است تا حد جاری شدن پاشیده شود همچنین برای کسب نتیجه بهتر اجرای حداقل دو لایه پشت سرهم لازم می باشد.

 جمع آوری مطالب:گوهرپارسی

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 7 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کوه شاه

کوهستان شاه (لاله زار ) در محدوده ی شهرستان بافت و در ۲۰کیلومتری شمال شرقی  این شهر قرار گرفته است. همانطور که از سنگ نوشته های تخت شاهزاده برمیاید کوه شاه هموراه تحت محافظت و قرق شکاربانان و قرقچیان شاهنشاهی بوده و از گذشته های دور تا اواخر سلطنت ناصرالدین شاه قاجار شاهان و شاهزادگان برای تفرج و شکار به این کوهستان زیبا می آمدند؛نام این کوه در سالهای پس از انقلاب در منابع و نقشه ها به لاله زار تغییر یافت

مرتفع ترین نقطه ی این کوهستان قله ی شرقی آن موسوم به "ننو" است که ۴۴۰۲متر ارتفاع از سطح دریا را داراست.

 قله شاه که مناظر بدیعی در زمستان دارد 4391 متر ارتفاع دارد .

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: