گوهرپارسی

مراسم بیادماندنی رونمایی از تندیس گوهرپارسی

مراسم افتتاح المان شهری ساخته شده توسط آموزشگاه آزاد گوهر پارسی برگزار گردید. در این مراسم مسئولین سازمان آموزش فنی و حرفه ای آقای مهندس شهرکی معاونت سازمان ،خانم دکترنجیب زاده مدیر روابط عمومی ،خانم سلطانزاده رئیس واحد موسسات کارآموزی آزاد و مدیران شهرداری کرمان ،آقای دکتر محمدرضاخانی معاون خدمات شهری شهرداری کرمان،آقای مهندس مهرابی مدیر زیبا سازی وآقای مهندس قربانی و دیگر عزیزان حضور داشتند. آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای گوهر پارسی با مدیریت آقای درخشان در زمینه تراش سنگهای قیمتی و ساخت جواهرات فعالیت می کند.
آقای مهندس شهرکی  هدف از ساخت این المان را در جهت تشویق جوانان به سمت مهارت آموزی در رشته تراش سنگهای قیمتی و بازار کار این رشته دانست و گفت: همکاری خوب شهرداری کرمان با مجموعه آموزش فنی و حرفه ای در راستای افزایش مهارت آموزی و ایجاد اشتغال می باشد. آقای دکتر محمدرضاخانی نیز از تلاشهای ارزنده مجموعه آموزش فنی و حرفه ای برای کمک به جوانان جهت کسب مهارت تشکر نمود. خانم سلطان زاده نیز به حضور فعال این آموزشگاه در نمایشگاههای متعدد ملی اشاره کرد و همکاری و تلاش موسسات را رمز موفقیت دانست.
این مراسم با همکاری و همیاری مدیران،کارکنان،مربیان وهنرجویان آموزشگاه که در کلیه مراحل طراحی،اجرا وساخت ، راه اندازی و رونمایی از المان گوهر پارسی فعالیت و همکاری مستمر وگروهی داشته اند و حضور خانواده های آنان برگزارشد.


فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 46 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

چشمه عروس رابر

 

یکی از مکان‌های فراموش نشدنی رابر، چشمه عروس آن است. جذابیت و زیبایی چشمه عروس باعث شده است که در فصل های بهار و تابستان افراد زیادی از شهرهای دور و نزدیک روستاها برای گشت و گذار به این منطقه بیایند. به طوری به رامسر جنوب ایران نامگذاری شده است.

جریان آب رودخانه و جوشش چشمه سارها بر زیبایی این منطقه افزوده است. چشمه عروس نام رودی است در سه کیلومتری شهرستان رابر واقع در استان کرمان است و این رود به طول ۸۷ کیلومتر سومین رود بلند کرمان است.

یادآور می‌شود؛ از ره‌آورد‌های شهر رابُر می‌توان به گردو، زیره، عسل، میوه‌های سردسیری، سیب، زعفران و بادام اشاره کرد.  آب و هوای شهر رابُر معتدل و کوهستانی است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: