گوهرپارسی

مراسم بیادماندنی رونمایی از تندیس گوهرپارسی

مراسم افتتاح المان شهری ساخته شده توسط آموزشگاه آزاد گوهر پارسی برگزار گردید. در این مراسم مسئولین سازمان آموزش فنی و حرفه ای آقای مهندس شهرکی معاونت سازمان ،خانم دکترنجیب زاده مدیر روابط عمومی ،خانم سلطانزاده رئیس واحد موسسات کارآموزی آزاد و مدیران شهرداری کرمان ،آقای دکتر محمدرضاخانی معاون خدمات شهری شهرداری کرمان،آقای مهندس مهرابی مدیر زیبا سازی وآقای مهندس قربانی و دیگر عزیزان حضور داشتند. آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای گوهر پارسی با مدیریت آقای درخشان در زمینه تراش سنگهای قیمتی و ساخت جواهرات فعالیت می کند.
آقای مهندس شهرکی  هدف از ساخت این المان را در جهت تشویق جوانان به سمت مهارت آموزی در رشته تراش سنگهای قیمتی و بازار کار این رشته دانست و گفت: همکاری خوب شهرداری کرمان با مجموعه آموزش فنی و حرفه ای در راستای افزایش مهارت آموزی و ایجاد اشتغال می باشد. آقای دکتر محمدرضاخانی نیز از تلاشهای ارزنده مجموعه آموزش فنی و حرفه ای برای کمک به جوانان جهت کسب مهارت تشکر نمود. خانم سلطان زاده نیز به حضور فعال این آموزشگاه در نمایشگاههای متعدد ملی اشاره کرد و همکاری و تلاش موسسات را رمز موفقیت دانست.
این مراسم با همکاری و همیاری مدیران،کارکنان،مربیان وهنرجویان آموزشگاه که در کلیه مراحل طراحی،اجرا وساخت ، راه اندازی و رونمایی از المان گوهر پارسی فعالیت و همکاری مستمر وگروهی داشته اند و حضور خانواده های آنان برگزارشد.


فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 24 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

لاله زار بردسیر

 

لاله زار شهری است کوهستانی و سردسیر در بخش لاله زار شهرستان بردسیر استان کرمان ایران است. شهر لاله زار در استان کرمان با ارتفاع ۲۷۷۵ تا ۳۰۰۰ متر یکی از شهرهای مرتفع استان کرمان و ایران است.

 شهر لاله زار در دامنه کوه‌های لاله زار قرار دارد. لاله زار در کنار یکی از بلندترین کوه‌های ایران یعنی کوه لاله زار قرار گرفته‌است. ارتفاع کوه لاله زار بیش از ۴۳۰۰ متر است. لاله زار شهری با طبیعتی خاص است. وجود مزارع گل محمدی و باغ‌های فراوان شرایطی خاص را برای این منطقه رقم زده‌است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: