گوهرپارسی

مراسم بیادماندنی رونمایی از تندیس گوهرپارسی

مراسم افتتاح المان شهری ساخته شده توسط آموزشگاه آزاد گوهر پارسی برگزار گردید. در این مراسم مسئولین سازمان آموزش فنی و حرفه ای آقای مهندس شهرکی معاونت سازمان ،خانم دکترنجیب زاده مدیر روابط عمومی ،خانم سلطانزاده رئیس واحد موسسات کارآموزی آزاد و مدیران شهرداری کرمان ،آقای دکتر محمدرضاخانی معاون خدمات شهری شهرداری کرمان،آقای مهندس مهرابی مدیر زیبا سازی وآقای مهندس قربانی و دیگر عزیزان حضور داشتند. آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای گوهر پارسی با مدیریت آقای درخشان در زمینه تراش سنگهای قیمتی و ساخت جواهرات فعالیت می کند.
آقای مهندس شهرکی  هدف از ساخت این المان را در جهت تشویق جوانان به سمت مهارت آموزی در رشته تراش سنگهای قیمتی و بازار کار این رشته دانست و گفت: همکاری خوب شهرداری کرمان با مجموعه آموزش فنی و حرفه ای در راستای افزایش مهارت آموزی و ایجاد اشتغال می باشد. آقای دکتر محمدرضاخانی نیز از تلاشهای ارزنده مجموعه آموزش فنی و حرفه ای برای کمک به جوانان جهت کسب مهارت تشکر نمود. خانم سلطان زاده نیز به حضور فعال این آموزشگاه در نمایشگاههای متعدد ملی اشاره کرد و همکاری و تلاش موسسات را رمز موفقیت دانست.
این مراسم با همکاری و همیاری مدیران،کارکنان،مربیان وهنرجویان آموزشگاه که در کلیه مراحل طراحی،اجرا وساخت ، راه اندازی و رونمایی از المان گوهر پارسی فعالیت و همکاری مستمر وگروهی داشته اند و حضور خانواده های آنان برگزارشد.


فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 17 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کوه شاه

کوهستان شاه (لاله زار ) در محدوده ی شهرستان بافت و در ۲۰کیلومتری شمال شرقی  این شهر قرار گرفته است. همانطور که از سنگ نوشته های تخت شاهزاده برمیاید کوه شاه هموراه تحت محافظت و قرق شکاربانان و قرقچیان شاهنشاهی بوده و از گذشته های دور تا اواخر سلطنت ناصرالدین شاه قاجار شاهان و شاهزادگان برای تفرج و شکار به این کوهستان زیبا می آمدند؛نام این کوه در سالهای پس از انقلاب در منابع و نقشه ها به لاله زار تغییر یافت

مرتفع ترین نقطه ی این کوهستان قله ی شرقی آن موسوم به "ننو" است که ۴۴۰۲متر ارتفاع از سطح دریا را داراست.

 قله شاه که مناظر بدیعی در زمستان دارد 4391 متر ارتفاع دارد .

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: