گوهرپارسی

همایش بازار عمان درمحل اتاق بازرگانی کرمان

برگزاری همایش بازار عمان و فرصت های صادراتی استان کرمان روز یکشنبه مورخ 25 تیرماه 96در محل اتاق بازرگانی کرمان با حضور تاجران بخش کشاورزی وصنعت و معدن ومسئولین استانی و فرمانداران وفعالان بخش های مختلف اقتصادی استان ومهمانان ویژه این همایش مسئول ارشد تجاری منطقه ی آزاد صحار از کشور عمان و خانم دکتر فرزام دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی ایران و عمان، آقای عبدالخانی رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در عمان آقای دکتر علوی عضو هیئت رئیسه اتاق مشترک ایران و عمان و رئیس انجمن پسته کرمان برگزار شد.
در این همایش که با سخنرانی جناب آقای مهندس طبیب زاده،رئیس اتاق کرمان ودیگرمسئولین استانی همراه بود،در رابطه با تبادلات تجاری و سرمایه گذاری بخش خصوصی استان کرمان در کشور عمان و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری بحث و تبادل نظر شد که در پایان این همایش،نشست پرسش و پاسخ بین حضار در جلسه و مسئولین اتاف مشترک ایران و عمان برگزار شد.همزمان با برگزاری این همایش نمایشگاهی از تولیدات سنگ های جواهری و انواعی از سنگ های راف (تراش نخورده) جواهری استان کرمان و دیگر صنایع دستی استان کرمان با همت و همکاری مجتمع جواهر سازی گوهر پارسی در محل این همایش برگزار که پس از اتمام جلسه مورد بازدید مسئولین و مهمانان خارجی شرکت کننده در این همایش قرار گرفت.
http://t.me/persiangemgallery

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 79 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

چشمه عروس رابر

 

یکی از مکان‌های فراموش نشدنی رابر، چشمه عروس آن است. جذابیت و زیبایی چشمه عروس باعث شده است که در فصل های بهار و تابستان افراد زیادی از شهرهای دور و نزدیک روستاها برای گشت و گذار به این منطقه بیایند. به طوری به رامسر جنوب ایران نامگذاری شده است.

جریان آب رودخانه و جوشش چشمه سارها بر زیبایی این منطقه افزوده است. چشمه عروس نام رودی است در سه کیلومتری شهرستان رابر واقع در استان کرمان است و این رود به طول ۸۷ کیلومتر سومین رود بلند کرمان است.

یادآور می‌شود؛ از ره‌آورد‌های شهر رابُر می‌توان به گردو، زیره، عسل، میوه‌های سردسیری، سیب، زعفران و بادام اشاره کرد.  آب و هوای شهر رابُر معتدل و کوهستانی است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: