گوهرپارسی

همایش بازار عمان درمحل اتاق بازرگانی کرمان

برگزاری همایش بازار عمان و فرصت های صادراتی استان کرمان روز یکشنبه مورخ 25 تیرماه 96در محل اتاق بازرگانی کرمان با حضور تاجران بخش کشاورزی وصنعت و معدن ومسئولین استانی و فرمانداران وفعالان بخش های مختلف اقتصادی استان ومهمانان ویژه این همایش مسئول ارشد تجاری منطقه ی آزاد صحار از کشور عمان و خانم دکتر فرزام دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی ایران و عمان، آقای عبدالخانی رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در عمان آقای دکتر علوی عضو هیئت رئیسه اتاق مشترک ایران و عمان و رئیس انجمن پسته کرمان برگزار شد.
در این همایش که با سخنرانی جناب آقای مهندس طبیب زاده،رئیس اتاق کرمان ودیگرمسئولین استانی همراه بود،در رابطه با تبادلات تجاری و سرمایه گذاری بخش خصوصی استان کرمان در کشور عمان و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری بحث و تبادل نظر شد که در پایان این همایش،نشست پرسش و پاسخ بین حضار در جلسه و مسئولین اتاف مشترک ایران و عمان برگزار شد.همزمان با برگزاری این همایش نمایشگاهی از تولیدات سنگ های جواهری و انواعی از سنگ های راف (تراش نخورده) جواهری استان کرمان و دیگر صنایع دستی استان کرمان با همت و همکاری مجتمع جواهر سازی گوهر پارسی در محل این همایش برگزار که پس از اتمام جلسه مورد بازدید مسئولین و مهمانان خارجی شرکت کننده در این همایش قرار گرفت.
http://t.me/persiangemgallery

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 24 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

لاله زار بردسیر

 

لاله زار شهری است کوهستانی و سردسیر در بخش لاله زار شهرستان بردسیر استان کرمان ایران است. شهر لاله زار در استان کرمان با ارتفاع ۲۷۷۵ تا ۳۰۰۰ متر یکی از شهرهای مرتفع استان کرمان و ایران است.

 شهر لاله زار در دامنه کوه‌های لاله زار قرار دارد. لاله زار در کنار یکی از بلندترین کوه‌های ایران یعنی کوه لاله زار قرار گرفته‌است. ارتفاع کوه لاله زار بیش از ۴۳۰۰ متر است. لاله زار شهری با طبیعتی خاص است. وجود مزارع گل محمدی و باغ‌های فراوان شرایطی خاص را برای این منطقه رقم زده‌است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: