گوهرپارسی

فرا خوان پرسش ملی

سپاس و درود بی پایان خدمت تک تک شما عزیزان و دوستداران گوهر پارسی. مجددا از همه شما دوستان که از سرتاسرکشور، حتی هموطنان عزیزی که از خارج کشور ، با راهنمایی و پاسخ به پرسش ملی و در واقع شعار ملی بنده و همکارانم را مورد لطف و عنایت خود قرار دادید، ممنون و سپاسگزارم.

بنا به تصمیم و تشخیص کارشناسان و داوران محترم، به دلیل راهنمایی های سازنده و ارزنده و همچنین مستمر شما بزرگواران، رسیدگی و بررسی نظرات تا پایان آبان ماه تمدید و اهداء جوایز طی مراسم رسمی و در شأن شما بزرگواران به بعد از اربعین حسینی موکول گردید.

لذا از کلیه ی عزیزانی که موفق به ارایه پیشنهاد و راهکار به این پرسش ملی نشده اند، و یا دوستان شرکن کننده ای که مایل به ارایه راهکاری جدید هستند می توانند پیشنهادات خود را به آدرس ایمیل و یا شماره تلگرام مندرج در بنر ارسال و علاوه بر راهنمایی بنده و همکارانم، شانس خود را نسبت به برنده شدن جوایز و بهره مندی از تخفیف های ویژه ی فروشگاه اینترنتی گوهر پارسی، امتحان کنید.

شاد باشید و خندان...

" درخشان "

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 18 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مشتاق علیشاه

مشتاق علیشاه: نامش میرزا محمد تربتی و به مشتاق علیشاه ملقب بود. او از چهره‌های سرشناس عرفان و شعر ادب و هنر به شمار می‌رود. مشتاق سیم چهارمی را به سه تار افزود و سیم چهارم سه‌تار از یادگارهای اوست

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: