گوهرپارسی

تبریک اعیاد قربان و غدیرخم خدمت دوستداران گوهر پارسی

 

ضمن تبریک و تهنیت اعیاد قربان و غدیرخم و تقدیر و تشکر از همه عزیزان شرکت کننده در فراخوان پرسش ملی چه در نمایشگاه هفته دولت و چه در دفتر آموزشگاه و نیز همه شرکت کنندگان از طریق ایمیل بنده که با ارايه راهکار و پیشنهاد های سازنده خود مبنی بر چگونگی پیشبرد اهداف ملی و میهنی و صادرات و شناساندن سنگ های جواهری خاص و بی نظیر این استان و ایران اسلامی به تمامی دنیا، ما را راهنمایی و یاری نمودند. و نیز تشکر صمیمانه از عزیزانی که برای راهنمایی ما و چگونگی ایجاد اشتغال برای فرزندان این مرز و بوم شخصا و حضورا به دفتر گوهر پارسی مراجعه و پاکت های پیشنهادی خود را تحویل نمودند.

از همه شما عزیزان متشکرم که از نقاط مختلف کشور با پاسخ به این پرسش ملی سبب دلگرمی ما و راهنمایی بنده و همه همکارانم در عرصه جواهر سازی این مرز و بوم شده اید.

این پرسش ملی تاریخ اعتبار و پایان نداردو بنده همیشه و در همه وقت منتظر راهنمایی های سازنده و قطعا دلسوزانه شما عزیزان هستم.

اما برای احترام به شرکت کنندگان در این پرسش ملی و طبق وعده و قرار مبنی بر اهدا جوایز، تا پایان شهریور ماه جواب ها جمع آوری و طبق وعذه پس از نظر کارشناسی قرعه کشی انجام خواهد شد.

سپاس و درود بی پایان خدمت تک تک شما عزیزان گوهر پارسی.

ارادتمند شما، درخشان.

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 8 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مشتاق علیشاه

مشتاق علیشاه: نامش میرزا محمد تربتی و به مشتاق علیشاه ملقب بود. او از چهره‌های سرشناس عرفان و شعر ادب و هنر به شمار می‌رود. مشتاق سیم چهارمی را به سه تار افزود و سیم چهارم سه‌تار از یادگارهای اوست

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: