گوهرپارسی

لاجورد سنگی زیبا و مهرآمیز

خواص درمانی سنگ لاجورد

لاجورد برای تنظیم چاکرای پنجم و ششم به کار می رود این سنگ با متولدین اردیبهشت ، آذر ، دی ، بهمن همخوانی دارد.

سنگ لاجورد يا « سنگ موازنه روحي » يك متعادل كننده باور نكردني براي كودكاني است كه قابليتهاي رواني فوق العاده اي را از همان دوران اوليه زندگي خود نشان مي دهند. رنگ آبي تيره اين سنگ باعث تحريك هوشياري و خودآگاهي و پالايش بصيرت معنوي در كودك مي شود. سنگ لاجورد زمينه را براي قبول خود و پذيرش نعمت هايي كه به او ارزاني شده است آماده مي كند و به كودك كمك مي كند كه به آگاهي معنوي برسد. اين سنگ داراي قدرت هاي محافظ است و همه حسهاي روحي - رواني را تحريك مي كند و از همين رو بسيار ارزشمند است.

سنگ لاجورد در مردان تحريك كننده قواي ذهني و تقويت كننده قوه درك شهودي است .


طريقه استفاده:
يک قطعه سنگ لاجورد را درون مقداري آب ولرم قرار داده و زماني که آب سرد شد، آب را بر روي صورت، کف دست ها و کف پاها ريخته و سنگ را نيز بر روي چشم سوم خويش بگذاريد. ( در مکاني آرام بر روي زمين دراز کشيده و کف دست ها به سمت بالا باشد). پس از مدتي، گرم شدن سنگ را احساس خواهيد نمود. بهتر است اين روش در هنگام ظهر انجام شود و هنگامي که احساس گرم شدن سنگ به وجود آمد، ده دقيقه ديگر نيز به همان حالت باقي بمانيد.
هنگامي که سنگ لاجورد را بر روي چشم سوم خويش قرار مي دهيد، به کسب انرژي هاي مثبت و آرام بخش کمک مي نمايد.فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 2 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

باغ رویایی فتح آباد

 

بنیانگذار:فضل علی خان بیگلر بیگی در دور قاجار

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: