گوهرپارسی

سنگ های اطراف مان را بشناسیم و تبدیل به جواهر کنیم

اگر جویای یک  کار در آمد زا هستید...

یا اینکه تنها به دنبال یک سرگرمی دوست داشتنی برای پر کردن اوقات فراغت  به نحو مفید هستید...

به کلاس گوهر شناسی گوهر پارسی بیایید. خواص درمانی و انرژی مثبت سنگ ها برای روح های خسته از زندگی یکنواخت شهری یک معجزه است.

کرمان بهشت معادن و سنگ های جواهری است. شناسایی سنگ های قیمتی در بیابان و طبیعت کرمان یک مهارت درآمد زا است که هم اکنون به تلاش گوهر پارسی این موقعیت گرانبها برای همشهریان عزیز کرمانی فراهم گشت. این دوره به طول 54 ساعت در مرحله مقدماتی با حضور دکتر کیانیان برگزار می گردد و برای دوستان گوهر پارسی ده درصد تحفیف ویژه نیز در نظر گرفته شده است.

صنعت جواهر در لیست درآمدزاترین شغل های جهان قرار دارد و ما در یکی از مناطق جواهر خیز جهان هستیم.  هم اکنون کشورهایی چون اسراییل که تقریبا هیچ معدنی ندارند توانسته اند صنعت شناسایی و تولید جواهر را به دست گیرند. بر ماست که در ازای نعمتی که به ما عطا شده کرمان عزیز را به عنوان قطب جواهر به جهان بشناسانیم. و ثروتی بی پایان برای خود و فرزندانمان به جا بگذاریم.

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 7 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مشتاق علیشاه

مشتاق علیشاه: نامش میرزا محمد تربتی و به مشتاق علیشاه ملقب بود. او از چهره‌های سرشناس عرفان و شعر ادب و هنر به شمار می‌رود. مشتاق سیم چهارمی را به سه تار افزود و سیم چهارم سه‌تار از یادگارهای اوست

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: