گوهرپارسی

  • فیروزه

    اين كاني از هزاره دوم قبل از ميلاد در ايران به عنوان سنگ زينتي مورد استفاده قرار مي‌گرفته است.

ویژگی ها و خدمات


آموزشگاه دارای چهار دوره آموزشی در زمینه های تراش سنگ (دامله)-تراش سنگ کاروینگ (کلکسیونس و فانتزی) -تراش سنگ (فست) و همچنین دوره های بازاریابی فروش جواهرات میباشد. با محیطی صمیمانه و سنتی - هنری.

اطلاعات تماس

ساعت کاری دفتر از ساعت 9:00 صبح الی 13:00 و بعدازظهر ها از 16:00 الی 20:00 (به جز پنجشنبه ها و تعطیلات رسمی)

WhatsApp : 09120982831

تلفن : 5-32476494-034

شماره تلفن پیامگیر : 32459578

 آدرس ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آدرس تلگرام https://t.me/persiangemgallery

آدرس اینستاگرام persiangem.kerman

خوش آمدید

اولین نمایشگاه و کارگاه رسمی، معرفی سنگ های جواهر ایرانی، به دستور سفیر محترم ایران در کشور اکوادور جناب آقای "دکتر آقاجانی" و حضور مسئولین و مدیران کشور اکوادور و به مناسبت "روز ملی ایران" برگزار شد.

اولین نمایشگاه و کارگاه رسمی، معرفی سنگ های جواهر ایرانی، به دستور سفیر محترم ایران در کشور اکوادور جناب آقای "دکتر آقاجانی" و حضور مسئولین و مدیران کشور اکوادور و به مناسبت "روز ملی ایران" برگزار شد. 

در این مراسم با رونمایی از "سنگ گارنت سبز دمانتوئید کرمان" و فیروزه ایرانی کرمانی برای حضار و مسئولین ایرانی و اکوادوری و توضیح در مورد این سنگ ها، علاوه بر آشنا کردن مدعوین با این "هنر،صنعت، تجارت" بسیاری از حضار برای اولین بار سنگ های جواهری طبیعی را از نزدیک مشاهده و لمس میکردند.

گروه جواهر سازی گوهر پارسی افتخار دارد به عنوان نماینده و معرف سنک های جواهری ایرانی و ارائه و معرفی "جواهرسازی"  در کشور اکوادور محصولاتت ایرانی را در منطقه "آمریکای لاتین" ارائه نماید.

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 8 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کوه شاه

کوهستان شاه (لاله زار ) در محدوده ی شهرستان بافت و در ۲۰کیلومتری شمال شرقی  این شهر قرار گرفته است. همانطور که از سنگ نوشته های تخت شاهزاده برمیاید کوه شاه هموراه تحت محافظت و قرق شکاربانان و قرقچیان شاهنشاهی بوده و از گذشته های دور تا اواخر سلطنت ناصرالدین شاه قاجار شاهان و شاهزادگان برای تفرج و شکار به این کوهستان زیبا می آمدند؛نام این کوه در سالهای پس از انقلاب در منابع و نقشه ها به لاله زار تغییر یافت

مرتفع ترین نقطه ی این کوهستان قله ی شرقی آن موسوم به "ننو" است که ۴۴۰۲متر ارتفاع از سطح دریا را داراست.

 قله شاه که مناظر بدیعی در زمستان دارد 4391 متر ارتفاع دارد .

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: