گوهرپارسی

برگزاری تور یک روزه

برگزاری تور یکروزه گوهرشناسی و گوهریابی،با همکاری" اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان" و آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد "جواهرسازی گوهرپارسی"،روز جمعه مورخ 12 بهمن ماه و با حضور مدیران و کارکنان این اداره کل و هنرجویان و همکاران گوهرپارسی برگزارشد.
در این گردش علمی و عملی شرکت کنندگان و حاضرین،از راهنماییها و اطلاعات گوهرشناسی جناب دکتر مهدی کیانیان مسئول لابراتوار گوهرشناسی مجتمع گوهرپارسی،بهره برده و سپس اقدام به جمع آوری نمونه، از سنگهای جواهری منطقه نمودند.
امید که این حرکت علمی سبب تشویق و تفکر مدیران و جوانان عزیز کشورمان در راستای بهره وری و کسب علم و ثروت ملی ،از این نعمت الهی گردد.

 

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 22 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کوه شاه

کوهستان شاه (لاله زار ) در محدوده ی شهرستان بافت و در ۲۰کیلومتری شمال شرقی  این شهر قرار گرفته است. همانطور که از سنگ نوشته های تخت شاهزاده برمیاید کوه شاه هموراه تحت محافظت و قرق شکاربانان و قرقچیان شاهنشاهی بوده و از گذشته های دور تا اواخر سلطنت ناصرالدین شاه قاجار شاهان و شاهزادگان برای تفرج و شکار به این کوهستان زیبا می آمدند؛نام این کوه در سالهای پس از انقلاب در منابع و نقشه ها به لاله زار تغییر یافت

مرتفع ترین نقطه ی این کوهستان قله ی شرقی آن موسوم به "ننو" است که ۴۴۰۲متر ارتفاع از سطح دریا را داراست.

 قله شاه که مناظر بدیعی در زمستان دارد 4391 متر ارتفاع دارد .

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: