گوهرپارسی

برگزاری تور یک روزه

برگزاری تور یکروزه گوهرشناسی و گوهریابی،با همکاری" اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان" و آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد "جواهرسازی گوهرپارسی"،روز جمعه مورخ 12 بهمن ماه و با حضور مدیران و کارکنان این اداره کل و هنرجویان و همکاران گوهرپارسی برگزارشد.
در این گردش علمی و عملی شرکت کنندگان و حاضرین،از راهنماییها و اطلاعات گوهرشناسی جناب دکتر مهدی کیانیان مسئول لابراتوار گوهرشناسی مجتمع گوهرپارسی،بهره برده و سپس اقدام به جمع آوری نمونه، از سنگهای جواهری منطقه نمودند.
امید که این حرکت علمی سبب تشویق و تفکر مدیران و جوانان عزیز کشورمان در راستای بهره وری و کسب علم و ثروت ملی ،از این نعمت الهی گردد.

 

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 13 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

چشمه عروس رابر

 

یکی از مکان‌های فراموش نشدنی رابر، چشمه عروس آن است. جذابیت و زیبایی چشمه عروس باعث شده است که در فصل های بهار و تابستان افراد زیادی از شهرهای دور و نزدیک روستاها برای گشت و گذار به این منطقه بیایند. به طوری به رامسر جنوب ایران نامگذاری شده است.

جریان آب رودخانه و جوشش چشمه سارها بر زیبایی این منطقه افزوده است. چشمه عروس نام رودی است در سه کیلومتری شهرستان رابر واقع در استان کرمان است و این رود به طول ۸۷ کیلومتر سومین رود بلند کرمان است.

یادآور می‌شود؛ از ره‌آورد‌های شهر رابُر می‌توان به گردو، زیره، عسل، میوه‌های سردسیری، سیب، زعفران و بادام اشاره کرد.  آب و هوای شهر رابُر معتدل و کوهستانی است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: