گوهرپارسی

برگزاری تور یک روزه

برگزاری تور یکروزه گوهرشناسی و گوهریابی،با همکاری" اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان" و آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد "جواهرسازی گوهرپارسی"،روز جمعه مورخ 12 بهمن ماه و با حضور مدیران و کارکنان این اداره کل و هنرجویان و همکاران گوهرپارسی برگزارشد.
در این گردش علمی و عملی شرکت کنندگان و حاضرین،از راهنماییها و اطلاعات گوهرشناسی جناب دکتر مهدی کیانیان مسئول لابراتوار گوهرشناسی مجتمع گوهرپارسی،بهره برده و سپس اقدام به جمع آوری نمونه، از سنگهای جواهری منطقه نمودند.
امید که این حرکت علمی سبب تشویق و تفکر مدیران و جوانان عزیز کشورمان در راستای بهره وری و کسب علم و ثروت ملی ،از این نعمت الهی گردد.

 

فروش ویژه گارنت کرمان

فروش ویژه گارنت سبز(دمانتوئید) بصورت راف و تک بلور و نگین

کاربران آنلاین

ما 20 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

لاله زار بردسیر

 

لاله زار شهری است کوهستانی و سردسیر در بخش لاله زار شهرستان بردسیر استان کرمان ایران است. شهر لاله زار در استان کرمان با ارتفاع ۲۷۷۵ تا ۳۰۰۰ متر یکی از شهرهای مرتفع استان کرمان و ایران است.

 شهر لاله زار در دامنه کوه‌های لاله زار قرار دارد. لاله زار در کنار یکی از بلندترین کوه‌های ایران یعنی کوه لاله زار قرار گرفته‌است. ارتفاع کوه لاله زار بیش از ۴۳۰۰ متر است. لاله زار شهری با طبیعتی خاص است. وجود مزارع گل محمدی و باغ‌های فراوان شرایطی خاص را برای این منطقه رقم زده‌است.

 

کتاب سنگ درمانی

دریافت خبرنامه

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: